Відділ у справах сім'ї, молоді та дітей Київської єпархії Православної Церкви України

  • Карпати, Верховина

    "Обухівські Едельвейси" 2018...

  • Карпати, Верховина

    Фізичне виховання - невід'ємна частина Табору...

Вітаємо нового голову Синодального управління у справах молоді!

Вітаємо новопризначеного голову Синодального управління у справах молоді! Достойний керівник, перевіриний не словом, а ділом!
Призначення архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федіра відбулося на черговому засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) 24 травня. 

Детальніше:
 
Конкурс творчих робіт до фестивалю «Великодні дзвони»
Запрошуємо дітей дошкільного віку, школярів, молодь, дорослих, а також сім’ї, родини, класи, групи до участі у конкурсі творчих робіт на великодню тематику «Христос Воскрес» у рамках фестивалю «Великодні дзвони».

На конкурс приймаються роботи, виконані у різних техніках, зокрема образотворче мистецтво, паперова пластика, писанкарство, вишивка, ткацтво, бісероплетіння, кераміка та інших. На конкурс не приймаються роботи, які не відповідають тематиці заходу, твори з порушенням авторського права, готові придбані вироби, розмальовки.

Творчі роботи оцінюватиме незалежне журі за такими критеріями: оригінальність ідеї та її реалізація, художнє оформлення, відповідність роботи віковим та індивідуальним можливостям виконавця.

За результатами конкурсу буде визначено 25 переможців, які отримають відзнаки та цінні подарунки.

Роботи приймають до 19 квітня 2019 року у Будинку культури (вихідний – понеділок, вівторок), у Немішаївській бібліотеці (вихідний неділя, понеділок), у школі №1 – Білокриницька Тамара Михайлівна, у НВК – Кобко Тетяна Миколаївна.

Усі роботи обов’язково повинні бути підписані (ПІБ, вік).

Виставка робіт та нагородження переможців відбудеться 29 квітня 2019 року під час гала-концерту на території Немішаївського НВК (вул. Шкільна, 1).

Детальнішу інформацію про «Великодні дзвони» шукайте на  сторінці фестивалю у Facebook: https://www.facebook.com/groups/201652566870538/

Організатори заходу -парафія Різдва Пресвятої Богородиці с. Немішаєве спільно з Немішаєвською сілищною радою.

Усім учасникам конкурсу бажаємо натхнення та чекаємо ваших робіт!

Детальніше:
 
Попередня1234567Наступна