Відділ у справах сім'ї, молоді та дітей Київської єпархії Православної Церкви України

  • Карпати, Верховина

    "Обухівські Едельвейси" 2018...

  • Карпати, Верховина

    Фізичне виховання - невід'ємна частина Табору...

Інформація щодо участі в проектах (для організаторів та батьків)

Літні дитячі табори проводяться з дітьми різного віку (залежно від вікових умов кожного проекту). Все залежить від місця перебування табору, типу харчування та проживання. Обов'язково з дітьми (окрім священика) присутні вихователі, волонтери.  На кожних 8-10 дітей є свій вихователь, який має досвід роботи з дітьми; кожна група має свою назву (діти вигадують її самі); є свій лікар (лікарі) табору. В кожного вихователя є список дітей та контактів з батьками як своєї групи, так і всього табору; у вайбері створюєтся група табору для інформування батьків. 

У дитячих таборах батьки можуть брати участь лише за згодою адміністраторів проекту (наприклад в якості вихователів). Це не стосується проектів сімейного типу, де батьки також беруть участь і одночасно несуть відповідальність за своїх дітей.

Кожний дитячий захід (табір, поїздки, тури) позашкільного виховання має свої окремі правила та умови, про які можна дізнатись за вказаними номерами тел..

Взяти участь у проектах позашкільного виховання можуть усі бажаючі, незважаючи на географію організаторів.

Вимоги та необхідні документи для участі:

Детальніше:
 
Недільна школа «Сяйво» релігійної громади УПЦ при храмі Архистратига Божого Михаїла, в с.Святопетрівському Києво-Святошинського р-ну

Недільна школа «Сяйво» релігійної громади УПЦ при храмі Архистратига Божого Михаїла, в с.Святопетрівському Києво-Святошинського р-ну Київської області, організована з благословення настоятеля храму протоієрея М.Ткача.

Задачою Недільної школи є:

Детальніше:
 
Попередня1234567Наступна