Відділ у справах сім'ї, молоді та дітей Київської єпархії Православної Церкви України

Статті
Батьківська згода (Заява)

БАТЬКІВСЬКА ЗГОДА

 

Цим документом я, батько/матір/законний представник, НАДАЮ ЗГОДУ на участь моєї дитини

__________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________

(Прізвище, ім'я, по-батькові, повна дата народження, місце проживання під час проведення Табору)

 

у Дитячому таборі «__________________________» (далі – «Табір»), що проводиться Парафією _____________________________________________ з _______________ по _______________ 20__ року (включаючи проїзд до місця проведення Табору та приїзд з місця проведення Табору), та у зв’язку з цим ПІДТВЕРДЖУЮ:

1.      З умовами та правилами перебування дитини в Таборі (на звороті цього документу) ознайомлена(ий) та підтверджую, що ознайомив(ла) з ними мою дитину.

2.      Про те, що батьківські дні під час Табору не проводяться і відвідати дитину можна тільки на запрошення або за згоди організаторів Табору поінформований(на).

3.      Про те, що Табір працює за програмою занурення його учасників у світ християнських цінностей, проінформований(на).

4.      Проти участі дитини у виховних, пізнавальних, розважальних, спортивно-туристичних та інших заходах згідно програми Табору не заперечую.

5.      Про те, що користування мобільними телефонами дітям дозволено лише у вільний від програми Табору час згідно з дозволом організатора Табору, поінформований(на).

6.      З вимогами медичного відбору ознайомлений(на) та підтверджую, що моя дитина не має обмежень для перебування у Таборі. Я надаю дозвіл медичному персоналу в разі необхідності або на вимогу організаторів Табору робити рентгенівські знімки, необхідні аналізи, ін'єкції і здійснювати лікування дитини.

7.      При грубому або неодноразовому порушенні дитиною правил Табору, згоден(на) на відправку її додому (з попереднім повідомленням одному з батьків) без відшкодування вартості невикористаних днів перебування у Таборі та з оплатою проїзду дитини та супроводжуючого за кошти батьків.

8.      Дозволяю використання фотографій та імені моєї дитини, зроблених організаторами Табору на веб-сайтах, сторінках у соціальних мережах та публікаціях організаторів Табору і партнерських організацій та під час прес-конференцій, семінарів і інших заходів, присвячених Табору.

9.      У випадку необхідності необхідно зв'язатися зі мною за телефоном: ____________________________ або з іншим законним представником дитини (прізвище, ім’я: ____________________) за телефоном: ______________________________________________________________________________________.

10.   Точність та повноту всієї наданої Табору інформації підтверджую.

 

__________                                ___________________________ (__________________________)

    (дата)                                                               (підпис)                                        Прізвище, ініціали

 

Додаткова медична інформація – заповнюється за потреби:

Підтверджую, що лікар Табору ознайомлений, що моїй дитині необхідно за курсом лікування приймати медичні препарати, що знаходяться у дитини в необхідній кількості:

__________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________

Підтверджую, що повідомив(ла) організаторів Табору щодо періодичності та правил прийому дитиною цих медичних препаратів. Прошу лікаря Табору простежити за їх вживанням.

 

__________                                ___________________________ (___________________________)

(дата)                                                               (підпис)                                            (Прізвище, ініціали)


Правила перебування дитини в Дитячому таборі «______________________________»

 


1.      Загальні положення.

1.1. Ці правила визначають порядок перебування дитини в Дитячому таборі «______________________» («Табір»).

1.2. У Табір приймаються діти у віці від 8 до 16 років включно, які не мають медичних протипоказань і готові до самообслуговування.

1.3. Прийом дітей в Табір проводиться шляхом особистої передачі дитини від батьків (законного представника) представнику Табору у місці та в час, визначений організаторами Табору.

Забирання дітей з Табору проводиться шляхом особистого приймання дитини від представників Табору у місці та в час, визначений організаторами Табору.

1.4. Прийом дітей в Табір проводиться на підставі оригіналу свідоцтва про народження або паспорту (необхідно для проїзду в поїзді) та Батьківської згоди (на звороті цього документу), заповненої одним з батьків/іншим законним представником дитини.

1.5. Дитина повинна усвідомлювати, що вона їде в дитячий колектив і повинна дотримуватися правил, встановлених в цьому колективі. Приїзд дитини в Табір вважається згодою дитини та її батьків на виконання правил, встановлених в Таборі.

2.      Правила підготовки дитини до Табору

2.1. Кожен батько повинен підготувати свою дитину до поїздки в Табір: ознайомити його з Правилами перебування дитини в Таборі, переглянути його особистий одяг і речі. Речі дитини повинні бути упаковані в одну зручну для транспортування валізу або сумку. Сумки та валізи повинні бути підписані. Перед відправленням батьки повинні ознайомити дитину з вмістом багажу, при необхідності покласти письмовий перелік речей.

2.2. Батьки інформують дитину про можливість зв'язку з ними за допомогою мобільного зв'язку.

3.      Правила перебування в Таборі

3.1. Дитина має пройти інструктаж з техніки безпеки і дотримуватися всі встановлені в Таборі правил, в тому числі правил протипожежної безпеки, правила поведінки на воді, походів і т.д.

3.2. Дитина повинна знати план евакуації спального корпусу. У разі виявлення ознак загоряння негайно покинути будівлю і повідомити будь-якій дорослій людині.

3.3. Дитина повинна дотримуватися режиму дня Табору, загальні санітарно-гігієнічні норми, особисту гігієну (вмиватися, зачісуватися, приймати душ, одягатися по погоді і т.д.).

3.4. Дитина повинна брати участь в житті колективу Табору. Дитина повинна попередити вихователя Табору про місце свого перебування. Претензії за пропуск запланованих екскурсій і заходів за власним бажанням не приймаються.

3.5. Вихід за територію Табору заборонений, крім виходів для проведення заходів в супроводі вихователя Табору.

3.6. У разі погіршення самопочуття дитина повинна повідомити вихователя і звернутися до лікаря Табору. Лікар повідомляє батькам про необхідність поміщення дитини в ізолятор або в стаціонарну медичну установу. Дозвіл на госпіталізацію й оперативне втручання може бути одержаний від батьків в телефонному режимі.

3.7. Дитина зобов'язана дбайливо ставитися до особистого майна, майна інших дітей і майна Табору. За збереження особистих речей дитина несе відповідальність самостійно. Адміністрація не несе відповідальності за їх втрату.

3.8. Дитина має дотримуватися правил поведінки в громадських місцях (лихослів'я, моральні і фізичні образи особистості, розпалювання національної ворожнечі не допускається).

3.9. Дитина повинна дбайливо ставитися до навколишньої природи на території Табору, дотримуватися чистоти.

3.10. Організатори Табору на власний розсуд визначають режим користування дитиною телефоном під час перебування в Таборі.

3.11. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- самовільне купання,

- cамовільне пересування за межами території Табору без супроводу вихователя,

- cамовільне розпалювання багать,

- забиратися на дерева, стовпи, дахи,

- чіпати електрощити,

- куріння, розпивання спиртних напоїв,

- ввезення шкідливих продуктів, та продуктів які псуються (ковбаса , сир, хліб, сметана, молоко, газовані напої, сухарики, чіпси, соки і т.д.).

4. Правила відрахування дитини з Табору

4.1. Адміністрація Табори має право відрахувати дитину з Табору з доставкою до місця проживання в супроводі представника Табору за рахунок батьків і / або в супроводі батьків з наступних причин:

- Грубе порушення заходів власної безпеки, порушення режиму, самовільне залишення території Табору, самовільне купання або неодноразове порушення правил поведінки на воді, порушення правил пожежної безпеки, електробезпеки;
- Крадіжка, вимагання, погрози, заподіяння моральної або фізичної шкоди з боку дитини по відношенню до інших дітей;
- Нанесення значного умисного матеріального збитку Табору;
- Вживання спиртних напоїв (включаючи пиво), наркотичних засобів, куріння;
- Виявлення у дитини медичних протипоказань або хронічних захворювань, які можуть негативно позначитися на її здоров'ї під час перебування в Таборі.
- Поширення і пропаганда куріння, пияцтва, наркотиків, а також розпусної і некультурної поведінки, лихослів'я, грубість, нанесення будь-яких тілесних ушкоджень іншим особам.
- Вчинення дій, що несуть загрозу життю або здоров'ю людей (співробітників Табору, дітей та ін.)
- Травми дитини, захворювання, які можуть бути небезпечними для подальшого перебування в Таборі дитини і інших дітей.

4.2. Вихователь Табору в присутності дитини сповіщає батьків (законного представника) про системні порушення дитиною вищевказаних правил і попереджає про відрахування з Табору.

4.3. При відрахуванні дитини з Табору компенсація невикористаних днів путівки не проводиться.

5. Правила розгляду претензій

6.1. Батьки вправі звернутися з претензією до організаторів Табору в письмовому вигляді. У претензії повинні бути вказані конкретні доводи. Претензії приймаються не пізніше 5 днів після закінчення Табору.

Детальніше: