Відділ у справах сім'ї, молоді та дітей Київської єпархії Православної Церкви України

02February Не вбивай своїх дітей!!!

Багато молодих пар вважають, що народити дитину залежить тільки від них самих. І -помиляються... Народження дітей - це таїнство, яке закладене Творцем в природу людини і залежить від Бога. Аборти (вбивства дітей) є свавіллям людини, наслідком якого є не лише тавро вбивці, але й ставить під сумнів в майбутньому жінці знову завагітніти, стати матір'ю.

Детальніше:
 
ОТГ та реформування соціальної сфери
Written on 05.02.2020

 

В рамках регіонального реформуваня і утворення ОТГ, сьогодні представники відділу у справах сім'ї, молоді та дітей при Київській єпархії ПЦУ разом з духовенством та мирянами нашої Церкви відвідали семінар на тему "Реформуваня інтернатних закладів у Київській області: перехід до сімейних форм виховання і послуг у громаді для дітей та сімей з дітьми".

Детальніше:
 
Патріарший намісник відзначив учасників десятого фестивалю «Введенські піснеспіви»
Written on 04.01.2012

В  рамках творчого проекту «Відродження починається з духовності», 08-09 грудня відбувся десятий Всеукраїнський фестиваль духовної музики «Введеньські піснеспіви». Захід розпочався у  смт. Ворзель (8 грудня) і завершився у  Пущій Водиці (9 грудня). Майже тридцять колективів з усієї країни взяли у ньому участь.

Детальніше:
 

Більше статей...

  1. Різдво, свято, коляда...
Попередня12345Наступна