Відділ у справах сім'ї, молоді та дітей Київської єпархії Православної Церкви України

22February Всеукраїнський з'їзд православної молоді 2020

Розпочав свою роботу щорічний з'їзд православної молоді 2020 р. Вступне слово з' їзду промовив голова синодального управління у справах молоді владика Федір, який оголосив план з'їзду та представив його поважних гостей. Благословив і привітав з' їзд Блаженнійший Митрополит Епіфаній, Предстоятель Православної Церкви України.

Детальніше:
 
Конкурс творчих робіт до фестивалю «Великодні дзвони»
Written on 27.03.2019
Запрошуємо дітей дошкільного віку, школярів, молодь, дорослих, а також сім’ї, родини, класи, групи до участі у конкурсі творчих робіт на великодню тематику «Христос Воскрес» у рамках фестивалю «Великодні дзвони».

На конкурс приймаються роботи, виконані у різних техніках, зокрема образотворче мистецтво, паперова пластика, писанкарство, вишивка, ткацтво, бісероплетіння, кераміка та інших. На конкурс не приймаються роботи, які не відповідають тематиці заходу, твори з порушенням авторського права, готові придбані вироби, розмальовки.

Творчі роботи оцінюватиме незалежне журі за такими критеріями: оригінальність ідеї та її реалізація, художнє оформлення, відповідність роботи віковим та індивідуальним можливостям виконавця.

За результатами конкурсу буде визначено 25 переможців, які отримають відзнаки та цінні подарунки.

Роботи приймають до 19 квітня 2019 року у Будинку культури (вихідний – понеділок, вівторок), у Немішаївській бібліотеці (вихідний неділя, понеділок), у школі №1 – Білокриницька Тамара Михайлівна, у НВК – Кобко Тетяна Миколаївна.

Усі роботи обов’язково повинні бути підписані (ПІБ, вік).

Виставка робіт та нагородження переможців відбудеться 29 квітня 2019 року під час гала-концерту на території Немішаївського НВК (вул. Шкільна, 1).

Детальнішу інформацію про «Великодні дзвони» шукайте на  сторінці фестивалю у Facebook: https://www.facebook.com/groups/201652566870538/

Організатори заходу -парафія Різдва Пресвятої Богородиці с. Немішаєве спільно з Немішаєвською сілищною радою.

Усім учасникам конкурсу бажаємо натхнення та чекаємо ваших робіт!

Детальніше:
 
Молитва за сиріт
Written on 07.11.2019

Обласний захід «Молитва за сиріт» відбувся 6 листопада у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі імені П.К.Саксаганського в місті Біла Церква. Участь у заході взяли заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер, представники органів виконавчої влади, релігійних організацій та церков, волонтери, діти та батьки. Київську єпархію ПЦУ представляли священики Костянтин Мадзяновський та Микола Гопайнич; від Переяславсько-Вишневської єпархії ПЦУ - митрополит Олександр (Драбинко).
Мета заходу – забезпечення права дітей на виховання в сім’ї, нагадування дорослим про небайдуже ставлення до дітей-сиріт, популяризація сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Щороку в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування набувають сотні дітей. Більшість з них влаштовуються в сімейні форми, проте є і ті, хто залишається без люблячих батьків. Одним із напрямків реалізації ідеї викорінення сирітства в Київській області є спільна молитва усіх небайдужих.

Учасники «Молитви за сиріт» попросили Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також ласку для тих батьків, які беруть їх на виховання.
Також у рамках заходу для дітей організували настільні ігори та конкурси, майстер-класи, виставу «Бременські музиканти» та екскурсію в «Білоцерківський краєзнавчий музей» тощо.

Детальніше:
 
Попередня12345Наступна