Відділ у справах сім'ї, молоді та дітей Київської єпархії Православної Церкви України

  • Карпати, Верховина

    "Обухівські Едельвейси" 2018...

  • Карпати, Верховина

    Фізичне виховання - невід'ємна частина Табору...

Конкурс творчих робіт до фестивалю «Великодні дзвони»
Запрошуємо дітей дошкільного віку, школярів, молодь, дорослих, а також сім’ї, родини, класи, групи до участі у конкурсі творчих робіт на великодню тематику «Христос Воскрес» у рамках фестивалю «Великодні дзвони».

На конкурс приймаються роботи, виконані у різних техніках, зокрема образотворче мистецтво, паперова пластика, писанкарство, вишивка, ткацтво, бісероплетіння, кераміка та інших. На конкурс не приймаються роботи, які не відповідають тематиці заходу, твори з порушенням авторського права, готові придбані вироби, розмальовки.

Творчі роботи оцінюватиме незалежне журі за такими критеріями: оригінальність ідеї та її реалізація, художнє оформлення, відповідність роботи віковим та індивідуальним можливостям виконавця.

За результатами конкурсу буде визначено 25 переможців, які отримають відзнаки та цінні подарунки.

Роботи приймають до 19 квітня 2019 року у Будинку культури (вихідний – понеділок, вівторок), у Немішаївській бібліотеці (вихідний неділя, понеділок), у школі №1 – Білокриницька Тамара Михайлівна, у НВК – Кобко Тетяна Миколаївна.

Усі роботи обов’язково повинні бути підписані (ПІБ, вік).

Виставка робіт та нагородження переможців відбудеться 29 квітня 2019 року під час гала-концерту на території Немішаївського НВК (вул. Шкільна, 1).

Детальнішу інформацію про «Великодні дзвони» шукайте на  сторінці фестивалю у Facebook: https://www.facebook.com/groups/201652566870538/

Організатори заходу -парафія Різдва Пресвятої Богородиці с. Немішаєве спільно з Немішаєвською сілищною радою.

Усім учасникам конкурсу бажаємо натхнення та чекаємо ваших робіт!

Детальніше:
 
Всеукраїнський з'їзд православної молоді 2019

З благословення Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України, сьогодні розпочав свою роботу "Всеукраїнський з'їзд православної молоді 2019" (23-24 лютого). Тема цьогорічного з'їзду: "Молодість - хвиля, що здіймається. Позаду вітер, попереду скелі". Мається на увазі, що молодь, своєю енергією та великим потенціалом, гнана шаленим вітром життя, або розбивається об скелі і пропадає, або зможе вивести свій духовний корабель під назвою Україна до духовного та економічного розвитку і тихої пристані. Після молитви вітальним словом з'їзд розпочав голова Синодального Управління у справах

Детальніше:
 
Попередня12345678Наступна