Відділ у справах сім'ї, молоді та дітей Київської єпархії Православної Церкви України

  • Карпати, Верховина

    "Обухівські Едельвейси" 2018...

  • Карпати, Верховина

    Фізичне виховання - невід'ємна частина Табору...

"Едельвейси" завершили таборування в Карпатах

 

Сьогодні повернулись до своїх домівок учасники Табору "Едельвейси", що традиційно базувався у Верховинському р-ні, Івано-Франківської обл. Діти були не лише з Київщини, але й з інших областей України (Донеччина, Полтавщина тощо) Організатори проекту - Відділ у справах сім'ї молоді та дітей при Київській єпархії ПЦУ (з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія) спільно з громадською організацією ДУБ (Долю України Будуй) та педагогами Обухівщини. Організатори підготувались до проведення Табору прекрасно, передбачили всі погодні умови, вони молодці...

10 днів активного відпочинку та катехізація (духовні бесіди) гармонійно поєднались під час перебування дітей в Таборі; щодня була молитва, спортивні ігри, туризм, бесіди тощо. Діти відвідали місцеві музеї, церкви гуцульщини, брали участь у богослужіннях. Вільного часу було мало, але переконані, що діти про це не шкодують...

Дякуємо за сприяння в проведенні Табору Обухівському міському голові Левчену О. М., Обухівській міській раді, Обухівському картонно - паперовому комбінату за надання транспорту та агрофірмі "Світанок" с. Григорівка (керівник - Устименко О. М.).
Особлива подяка організаторам - педагогам:
Трегубу Руслану та його дружині Олесі
Павліченко Олені
Курбатовій Наталії
Швець Юлії
Вольській Марині
О. диякону Євгенію Яцук та його дружині Світлані
Євгенії Радіоновій (медичний супровід)
та усім, хто долучився до організації Табору.
Також подяка "роєвим" (старшим учасникам Табору)

Дякуємо також нашим дітям- "Едельвейсам" , які по-правді стали родиною і командою нашого християнського Табору.
Додаємо трохи фото з цих чудових моментів життя Табору:

Детальніше:
 
Вітаємо нового голову Синодального управління у справах молоді!

Вітаємо новопризначеного голову Синодального управління у справах молоді! Достойний керівник, перевіриний не словом, а ділом!
Призначення архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федіра відбулося на черговому засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) 24 травня. 

Детальніше:
 
Попередня12345678Наступна