Відділ у справах сім'ї, молоді та дітей Київської єпархії Православної Церкви України

  • Карпати, Верховина

    "Обухівські Едельвейси" 2018...

  • Карпати, Верховина

    Фізичне виховання - невід'ємна частина Табору...

Молитва за сиріт

Обласний захід «Молитва за сиріт» відбувся 6 листопада у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі імені П.К.Саксаганського в місті Біла Церква. Участь у заході взяли заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер, представники органів виконавчої влади, релігійних організацій та церков, волонтери, діти та батьки. Київську єпархію ПЦУ представляли священики Костянтин Мадзяновський та Микола Гопайнич; від Переяславсько-Вишневської єпархії ПЦУ - митрополит Олександр (Драбинко).
Мета заходу – забезпечення права дітей на виховання в сім’ї, нагадування дорослим про небайдуже ставлення до дітей-сиріт, популяризація сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Щороку в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування набувають сотні дітей. Більшість з них влаштовуються в сімейні форми, проте є і ті, хто залишається без люблячих батьків. Одним із напрямків реалізації ідеї викорінення сирітства в Київській області є спільна молитва усіх небайдужих.

Учасники «Молитви за сиріт» попросили Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також ласку для тих батьків, які беруть їх на виховання.
Також у рамках заходу для дітей організували настільні ігори та конкурси, майстер-класи, виставу «Бременські музиканти» та екскурсію в «Білоцерківський краєзнавчий музей» тощо.

Детальніше:
 
Відеопрезентація дитячого табору "Едельвейси" 2019

Дитячий табір в Карпатах "Едельвейси" відеопрезентація

Детальніше:
 
Попередня12345678Наступна